#POTREBUJEM POMÔ Telefonické objednávky: 0904 034 334 / 0904 947 494


» Vernostný program

Vernostný program "KVETYPREVAS"

 

S vernostným programom získate mnoho výhod!

 

Ako náš verný zákazník získate mnoho exkluzívnych výhod: pri každom nákupe budete odmenení bonusovými bodami, ktoré môžete premeniť a používať na následné nákupy v predajni Kvetyprevas.sk alebo eshope a zľavy na produkty.


Zbierajte bonusové body a ušetrite

Za každý Váš nákup a každú objednávku v eshope kvetyprevas.sk dostanete odmenu: za každé začaté 1€ Vášho nákupu dostanete 1 bonusový bod (Čo je pri využití 1b=0,05€).

TIP: Pri registrácií získavate automaticky zľavu 5% + za každý nákup keď ste prihlásený získavate 5% naspäť vo forme bonusového kreditu


Uhraďte Vašu objednávku nazbieranými bodami

Využite Vaše bonusové body na následné nákupy. Za každých 10€ dostanete 10bodov =0,5€ zľavu na Váš nákup, čo znamená pre vás 5% spätný bonus za Vaše minulé nákupy! Pri využití bodov platí 1b = 0,05€ zľavu!. Minimálna cena objednávky nie je určená.

Otvorte si účet a staňte sa našim verným zákazníkom.


OTVORIŤ SI ÚČET

  


Aj v predajniach Kvetyprevas.sk!


Získajte našu vernostnú kartu 

Získajte Kvetyprevas.sk Bonus kartu zdarma v našej predajni Plynárenská 2, Bratislava a staňte sa členom vernostného programu.

 

Zbierajte body s vernostnou kartou

Pri každom použití vernostnej karty v predajni Kvetyprevas.sk sa uhradena suma pripočita na Váš účet: za každé začaté 1€ Vášho nákupu dostanete 1 bonusový bod.  


Čerpajte výhody pri každom nákupe

Čerpanie bodov pri nákupe je jednoduché – v predajni Kvetyprevas.sk sa preukážete svojou vernostnou kartou, alebo sa zaregistrujete na eshope a nazbierané body v podobe zľavy Vám odrátame z vášho nákupu.

Požiadajte o vernostnej karte a stante sa našim verným zákazníkom.

Je možnosť dodatočného pripísania bobusových bodov však najneskôr do 14 dní od objednávky. Pripisovanie bodov robí administrátor nie operátor preto pripisovanie môže trvať do 48h. Prípísanie bodov je možné iba za kvety a darčekové koše. Nie doplnkový sortiment ako sú napríklad torty.


NÁJSŤ NAŠU PREDAJNU

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MjFhN