#POTREBUJEM POMÔ Telefonické objednávky: 0904 034 334 / 0904 947 494


O nás
Foto predajne z ulice

pohľad z ulice


Druhá generácia pracuje, a tretia začína....

 

Koncom 70-tych rokov, sa našim rodičom Júliusovi a Márií rodina rozrástla o dvoch členov... Môjho brata Júliusa a mňa, Zsolta. Práve tieto roky 70-te boli pre našu rodinu prelomové a veľmi kľúčové.. Tu, sa začal písať príbeh našej kvetinovej rodiny. Písal sa rok 1978,  začali sme pestovať karafiáty, ktoré sa predávali v Bratislave na trhovisku ( dnes známe pod názvom Miletičová). Od roku 1982 sme sa presunuli do tržnice, na Trnavskom mýte.

Lásku k pestovaniu, a prácu s kvetmi sme po našich rodičoch dostali do vienka  aj my s Júliusom (familiárne Ďusom).  Už od útleho detstva sme boli vedení a zapojení do pomocných prác v pestovaní a neskôr v predaji. Tvrdá práca a úsilie, sa naším rodičom vyplatila, a my sme sa taktiež naučili milovať kvety, pestovať ich, a starať sa o ne s láskou. Ja Zsolt, som vyštudoval SPOŠ Malinovo (1989-1993) a od tej doby sme aj s Ďusom vždy boli pri pestovaní kvetov, alebo veľkoobchode a distribúcií. Z toho takmer 7 rokov priamo v Holandsku pri nákupe kvetov, a výbere kvality. Tomu vďačíme za skúsenosti, vďaka ktorým vieme prakticky naspamäť možnú dostupnosť kvetov  aj v období keď u nás nekvitnú, a či je reálne ich z opačného konca sveta zabezpečiť .

Od Januára 2009 sme otvorili e-shop Kvety pre Vás, a od vtedy máme aj priestory na Plynárenskej 2. Od Januára 2017, tu máme predajňu aj so skladom, a kanceláriami o rozlohe cca 350 m2. Parkovanie pred predajňou, a v areáli je zabezpečené a bezplatné. Prakticky k odberu, máme denne niekoľko tisíc rezaných kvetov. Exponovaných dátumoch ( Valentín, MDŽ.. atď.) aj vyše 10 tisíc .Denná kapacita výroby (aranžovania) je niekoľko desiatok vencov, a stoviek kytíc. Plánované objednávky vieme realizovať v objemoch niekoľko sto kytíc.. Najväčšia realizovaná objednávka bola 1650 kusov.

Taktiež máme vlastnú výrobu vencov, a konštrukcií na živé vence. Bežne vyrábame vence do až do 2 metrov. Text na stuhy je tlačený na tlačiarni, nie je problémom väčšina fontov, alebo cudzích jazykov. Ku každej objednávke, sa staviame individuálne. Doručujeme priamo na miesto určenia podľa dohody so zákazníkom, do vlastných rúk, firiem, hotelov, reštaurácií, nemocníc. Kytice a boxy doručujeme v rámci Bratislavy a okolia v presný čas na prekvapenie našimi osobnými kuriérmi. Taktiež doručujeme smútočné vence a kytice na obrady. Otvorené máme prakticky 365 dní v roku, aj počas sviatkov . Nájdete nás na Plynárenskej 2 v Bratislave, objednať si môžete prostredníctvom nášho e-shopu- www.kvetyprevas.sk, taktiež pomocou on-line chatu, alebo telefonicky na nižšie uvedenom čísle.

 

Prevádzkujeme aj VIP servis pre zákazníkov.

 

viac informácií a novinky na našom BLOGu klik SEM

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NmVjOGMwN